4.3
на основі 18 оцінок
Категорія: Спорт та дозвілля
показати телефон

Секція Греко-Римської Боротьби

  • Секція греко-римської боротьби Волноваха

 

У 2000 році на базі Волноваського відділу поліції розпочала працювати секція з греко-римської боротьби. Правоохоронці у всьому підтримали молодь та надали приміщення свого спортзалу для тренувань.

З першого дня роботи секції  та протягом наступних 18 років Андрій Суровягін щодня навчав підростаюче покоління даному виду спорту та передавав всі свої знання і вміння юним вихованцям. Він жив цією справою, вкладаючи в дітей всю душу і сили.

Плоди самовідданої праці не змушували чекати. Вже з першого року юні спортсмени перемагали на обласних та всеукраїнських турнірах. Вихованці любили свого тренера, цінували  та безмежно його поважали. Він для них був другом і батьком.

Серед колишніх вихованців, а тепер вже випускників даної спортивної секції, найталановитіші борці Волновахи, під керівництвом Андрія Юрійовича, домагалися визнання на килимах України, Європи та Світу, заробляючи собі звання чемпіонів. Семеро з вихованців зараз входять до складу збірної України та гідно представляють свою країну на міжнародних змаганнях.

Особливі відзнаки

Охорона

Новини компанії

компанія неактивована

Контактна інформація

вулиця Центральна, 145, Волноваха.

Графік роботи зачинено

Понеділок16:0019:00
Вівторок16:0019:00
Середа16:0019:00
Четвер16:0019:00
П'ятниця16:0019:00
СуботаУточнюйтеВихідний
НеділяУточнюйтеВихідний

Відгуки компанії

Вакансії компанії

Схожі локації

зачинено
3.2
на основі 12 оцінок
зачинено
4.2
на основі 15 оцінок