FAQ

Як зареєструвати свою компанію на qPurple?
Щоб зареєструвати свою компанію, Вам потрібно авторизуватися на сайті, натиснути кнопку «додати компанію» та заповнити всю доступну інформацію щодо свого закладу, включаючи фото, графік роботи, контакти та особливі відмітки.
Як змінити вказану інформацію щодо своєї компанії?
Щоб змінити вказану раніше інформацію, Вам потрібно перейти до особистого кабінету, натиснувши на ім’я користувача у правому верхньому куті сайту та натиснути на кнопку «моя компанія».
Як отримати верифікацію на qPurple?
Щоб Ваша компанія отримала статус верифікованої, Вам потрібно заповнити данні для верифікації компанії при її реєстрації. Ці данні не будуть публікуватися та використовуються лише для перевірки вказаної інформації через загальнодоступні ресурси. Якщо дані були вказані вірно, Ваша компанія отримає статус верифікованої протягом однієї доби.
Як публікувати новини щодо свого закладу?
Для того щоб опублікувати новину, Вам потрібно перейти до особистого кабінету натиснувши на ім’я користувача у правому верхньому куті сайту та натиснути кнопку «додати новину».
Як знайти заклад на qPurple?
Знайти заклад на qPurple можна декількома способами. Наприклад, за допомогою мапи Вашого міста на головній сторінці сайту, якщо Ви знаєте її місцезнаходження або ж у розділі «категорії», вибравши категорію того закладу, який Ви шукаєте. Окрім того, якщо заклад популярний у Вашому місті, він, скоріш за все, буде відображений на головній сторінці у розділі «популярні місця», або на перших рядках розділу «рейтинг»
Як залишити відгук та оцінку щодо роботи закладу?
Щоб залишити відгук та оцінку закладу, Вам потрібно перейти на його сторінку та натиснути кнопку «додати відгук». Після публікації Ваш відгук буде відображатися на головній сторінці сайту у розділі «останні відгуки»
Як поділитися закладом на qPurple у інших соціальних мережах?
Щоб поділитися закладом у інших соціальних мережах, Вам потрібно перейти до сторінки компанії та натиснути кнопку «поділитися».