Необхідні документи для оформлення субсидії

Програму житлових субсидій було започатковано ще у 1995 році рішенням Уряду України для допомоги малозабезпеченим родинам в оплаті житлово-комунальних послуг. Вже більше двадцяти років ця програма залишається головним механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.
Для отримання субсидії Вам необхідно заповнити заяву на її призначення у місцевому органі соціального захисту населення за місцем реєстрації, або ж онлайн на subsidii.mlsp.gov.ua
Необхідні документи для оформлення субсидії:

  1. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу громадянина, який подає заяву.
  2. Заяву (бланк заяви надається спеціалістами відділу субсидій або заповнюється на сайті).
  3. Декларацію про доходи та майновий стан всіх зареєстрованих та членів їх сімей, які зареєстровані за іншою адресою (бланк декларації надається спеціалістами відділу субсидій).
  4. Довідки про доходи всіх працездатних осіб.
  5. Трудову книжку (для непрацюючих членів сім’ї).
  6. Ідентифікаційний номер.
  7. Розрахункові книжки за комунальні послуги, електроенергію та теплопостачання.

Заява на призначення субсидії заповнюється особою, яка є власником (співвласником) житла, наймачем житла у громадському державному житловому фонді, членом житлового кооперативу, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Коментарі

Компанія: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

мiсто Волноваха, вул. Гагарiна 36, Волноваха, Донецька область, Україна, 85700.